Rodzaje raportów - sprawdzanie auta Warszawa

auto-mechanic-checking-car
Sprawdzanie jakości samochodu jest istotnym elementem w przypadku chęci jego zakupu. Świadomość dotycząca jego wad i przebytych wypadków pozwoli Ci podjąć w pełni przemyślaną decyzję. Nierzadko niestety nabywcy pojazdów nie są świadomi istnienia ukrytych defektów auta, co może w przyszłości generować problemy i wysokie koszty napraw. Jeśli nie do końca znasz się na kwestiach technicznych, warto zlecić sprawdzenie samochodu przed kupnem profesjonalistom – osobom mającym doświadczenie w tej branży.
Opis raportu Standard
Oprócz wyżej wymienionych korzyści wynikających z wybrania pakietu Mini, w raport Standard wliczone są również oględziny w serwisie współpracującym z Autotesto. Weryfikacji podlegają tam elementy konstrukcji pojazdu, stan zawieszenia oraz układy: hamulcowy, wydechowy i napędowy. Raport pozwoli Ci lepiej zapoznać się z cechami samochodu
Opis raportu Gold
Raport Gold jest opcją z najwyższą liczbą korzyści. Jego wybranie skutkuje niższą ceną za dodatki do sprawdzenia samochodu przed zakupem, a w cenę wliczona jest telefoniczna konsultacja po oględzinach pojazdu. Raport oferuje kompleksową pomoc, a także fachowe doradztwo przy ocenie faktycznego stanu auta.
Opis raportu Mini
Raport Mini opiera się na podstawowym sprawdzeniu auta przed zakupem: analizie jego przebiegu, opisu oferty z faktycznym stanem pojazdu, ocenie wewnętrznej i zewnętrznej oraz jeździe próbnej. Ponadto, każdy klient otrzymuje od firmy listę ewentualnych koniecznych napraw, a także ogólny wniosek z oględzin.
Opis raportu Prestige
Raport Prestige wzbogacony został dodatkowo o sprawdzenie przebiegu auta i ewentualnych błędów. Dzięki komputerowemu odczytowi specjalista jest w stanie określić faktyczny stan licznika, a także bliżej przyjrzeć się kodom błędów. Świadomość ich wystąpienia pozwala na ich rozkodowanie. Raport kończy się opisem badań diagnostycznych.

Sprawdzanie historii pojazdu Warszawa

Sprawdzenie historii pojazdu pozwala uniknąć niepotrzebnych problemów związanych z zakupem. Świadomość dotycząca kolizji z jego udziałem umożliwia podjęcie przemyślanej decyzji, co jest szczególnie ważne w przypadku większych inwestycji. Sfinalizowanie transakcji powinno odbyć się po dokładnej analizie jego wszystkich wad i zalet.

Sprawdzanie przebiegu auta Warszawa

Niejednokrotnie spotkać się można z cofniętymi licznikami samochodowymi, co znacznie zmienia sposób ich oglądu. Pojazdy z niskim przebiegiem cieszą się sporym zainteresowaniem, jednak zawsze należy pamiętać o tym, że najlepiej będzie zlecić sprawdzenie ich autentyczności rzeczoznawcy. Jego opinia pomoże Ci uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.
Autotesto.pl - opinie
Jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup samochodu, ale nigdy się na nich za bardzo nie znałam. Nie znam też żadnego mechanika, dlatego szukając porad w internecie natknęłam się na autotesto.pl. Opinie na temat firmy były bardzo dobre, dlatego wysłałam specjalistom link do wybranego przeze mnie auta i po czasie dostałam wynik oględzin. Zdziwiłam się, ponieważ wykryto wady, których kompletnie się nie spodziewałam. Samochód i tak kupiłam, ale udało mi się wynegocjować o kilka tysięcy niższą cenę, dlatego polecam 🙂
Karolina
Kupiłem kiedyś samochód i niestety, okazało się że miał kilka wad, przez które musiałem przeznaczyć na niego w sumie więcej pieniędzy, niż planowałem (oczywiście zakładając drobne naprawy). Tym razem skorzystałem z pomocy Autotesto. Opinie moich znajomych mnie zachęciły i nie żałuję, bo szybko dostałem raport z oględzin wybranego przeze mnie auta. Nie było w złym stanie, ale zyskałem pełną wiedzę na jego temat i nie musiałem zlecać dodatkowego sprawdzania u mechanika.
Dominik
Cenię sobie wygodę i kiedy planowałem zakup samochodu, to stwierdziłem że lepiej dopłacić ułamek zakładanego budżetu i skorzystać z profesjonalnej pomocy w ramach oględzin. Tak trafiłem na autotesto.pl. Opinie w internecie były niezłe dlatego postanowiłem skorzystać i nie żałuję. Specjaliści w przeciągu dwóch dni pojawili się na oględzinach i przesłali mi wielostronicowy raport odnośnie kondycji pojazdu, dlatego zaoszczędziłem wiele czasu, a jednocześnie trochę pieniędzy, ponieważ udało mi się kupić to auto taniej.
Dawid
Jakiś czas temu postanowiłam zaopatrzyć się w nowy samochód, który jednak był trochę oddalony od mojego miejsca zamieszkania, a nie miałem czasu wynajmować zastępczego auta. Z tego powodu skorzystałem z oferty z autotesto.pl. Fachowcy szybko pojawili się na oględzinach pojazdu i wykonali profesjonalny raport, przy tym wszystkim dostałem wiele wysokiej jakości zdjęć dokumentujących ogólny wygląd samochodu i drobne usterki, o ile były widoczne. Serdecznie polecam!
Michał
Chciałem kupić sprowadzony samochód, ale nie do końca się znam na anglikach, dlatego szukałem eksperckiej pomocy i tak trafiłem na autotesto. Opinie na temat przedsiębiorstwa były bardzo zachęcające i cieszę się, że im zaufałem - teraz sam czuję się zobowiązany do dodania własnej cegiełki, ponieważ otrzymany po oględzinach raport pozwolił mi zrezygnować z kupna wadliwego modelu a w przypadku innego wynegocjować niższą cenę, serdecznie polecam!
Kamil